Motylkowy rejs

Dzisiaj 5 maja był w przedszkolu wyjątkowy dzień – popłynęliśmy na wspaniały rejs po Wiśle. Pogoda dopisała, przyjemny wietrzyk chłodził nas delikatnie a łódź kołysała się na falach rzeki. Nie obyło się bez pikniku przy Pomniku Syrenki, gdzie dodatkową atrakcją, były działające zraszacze, które dały miłe ochłodzenie. Dowiedzieliśmy się wielu wiadomości o Wiśle, o zwierzętach żyjących na jej prawym brzegu, o łosiu, który wszedł na most tamując ruch i usłyszeliśmy jeszcze inne ciekawostki dotyczące statków i żeglugi.

Dziękujemy Kapitanom naszych okrętów, za życzliwość, cierpliwość i ciekawe historie.

Wesprzyj naszą działalność!

Zostań częścią dzieła bł. Matki Czackiej! Pomóż nam je realizować poprzez wsparcie zbiórek na nasze bieżące potrzeby! Często potrzebujemy pomocy przy zakupie specjalistycznych sprzętów do rehabilitacji dla dzieci, nowego wyposażenia do placówek, czy remontów.

Już planujemy rejs na następny rok :).

Galeria